На главную Написать письмо

 
Про компанію
Гибрид кукурузы Сочава
Гибрид кукурузы Голосеевский 260 СВ
Результати демонстраційних випробувань
Прайс-лист
Контакти
Фотогалерея
 

Про компанію

 


 

 

 

 Насіння кукурудзи НФ "Софія" - запорука високих врожаїв

    Насіннєва фірма "Софія" - це селекційно-насінницьке  підприємство із  замкнутим циклом створення  та вирощування насіння гібридів кукурудзи, де проводяться:  

 1) Дослідження із селекції нових самозапилених         ліній і створення на їх основі гібридів кукурудзи різних груп стиглості;

2) Вирощування батьківських форм і виробництво           насіння гібридів кукурудзи першого покоління;

3) Реалізація насіння гібридів кукурудзи власної селекції;

4) Удосконалення технології вирощування насіння гібридів кукурудзи на насіннєвих ділянках.

Дослідження із створенння вихідного матеріалу підприємство розпочало з 1996 року, а в 2007 році  виробництво  і реалізацію насіння гібридів кукурудзи Сочава і Голосіївський 260 СВ  власної слекції.

Гібриди НФ "Софія" Сочава і Голосіївський 260 СВ занесені  до Реєстру сортів рослин України (свідоство про реєстрацію №08049, 08050), що є підставою для виробництва і реалізації насіння цих гібридів.

Десять років вирощування гібридів Сочава і Голосіївський 260 СВ у виробництві показали високий потенціал  продуктивності (10,0- 12,0 т,Їга).

Наші гібриди вирощуються сільськогосподарськими підприємствами Київської, Черкаської, Полтавської, Чернігівської, Сумської, Тернопільської і Львівської областей.

Фірма постійно працює  над селекцією  вихідного матеріалу і створенням на їх основі нових гібридів кукурудзи, удосконаленням технології вирощування насіння і наданням консультативної допомоги при вирощуванні товарних посівів наших гібридів.

Потенціал врожайності і якість нашого насіння відповідає світовим стандартам, а цінова політика реаліям українського ринку.

 

 
Про компанію
Гибрид кукурузы Сочава
Гибрид кукурузы Голосеевский 260 СВ
Результати демонстраційних випробувань
Прайс-лист
Контакти
Фотогалерея